Aktualizácia prináša radosť: Xesar 2.2

Press, Novinky, 28. March 2017

Xesar je inováciou z dielne firmy EVVA. Tento elektronický uzamykací systém, vyvinutý a vyrábaný v Rakúsku, ponúka firmám rozmanité produkty a možnosti využitia. S vydaním Xesar 2.2 EVVA rozširuje jeho schopnosti o početné smart funkcie.

„Aktualizácia Xesar 2.2 je ďalším dôležitým krokom zameraným na jednoduchosť obsluhy v krátkej histórii systému Xesar,“ s nadšením hovorí Helmut Steiner, produktový manažér Xesar v EVVA. Lebo s novou aktualizáciou, ktorá je k dispozícii od začiatku decembra 2016 všetkým EVVA-Elektronika-Partnerom, sa teraz pridávajú nové highlighty.

Smart a nové v Xesar

Xesar ako odpoveď na žiadanú flexibilitu a individualitu ponúka už veľmi široký sortiment s nadčasovým dizajnom. Každá situácia dverí dostáva to správne riešenie a vďaka spojeniu pomocou Virtuálnej siete Xesar majú používatelia neustále aktuálny a vysoko bezpečný systém. „Prostredníctvom spätných hlásení od dverí môžete iba pomocou jediného kliknutia vidieť, ktoré dvere ešte nie sú bezpečné a ktoré sa musia aktualizovať.“

Aktualizácia prináša radosť

Najnovšia aktualizácia Xesar ponúka vylepšenia v prehľadnosti, užívateľskej prívetivosti a údržbe a vo všetkých prípadoch použitia je vysoko bezpečná. „Aktualizácia je enormným uľahčením v narábaní pre administrátorov a koncových používateľov. Na jednej strane sa teraz v jednej inštalácii môžu spravovať viaceré systémy, na druhej strane sa môžu pridávať rozličné časové profily na jednu osobu. Okrem toho sa teraz môže využívať viacero tabletov na jeden systém,“ vysvetľuje Steiner.

Xesar ponúka viac transparentnosti, komfortu a bezpečnosti

EVVA ponúka tiež možnosť zakúpiť si Virtuálnu sieť. „Xesar s Virtuálnou sieťou je jedinečným produktom na trhu elektronických prístupových kontrol. Vďaka najvyššiemu stupňu aktuálnosti je možné len jediným kliknutím vidieť to, ktoré dvere ešte nie sú bezpečné a musia sa aktualizovať a ktoré zablokované identifikačné médiá sú ešte v obehu,“ vysvetľuje Steiner. Virtuálna sieť sa dodatočne aktivuje prostredníctvom karty Softwareplus.

Xesar. Jednoducho mnohostranný

Xesar bol vyvinutý a vyrába sa v Rakúsku a ponúka firmám rozmanité produkty a možnosti využitia, ako aj nadčasový dizajn. Virtuálna sieť, ktorá na paneli v okamihu zobrazuje aktuálny bezpečnostný stav, robí Váš systém Xesar ešte bezpečnejším.

„Bezpečnosť ešte nikdy nebola tak transparentná a rýchla, ako s Virtuálnou sieťou a Xesar 2.2. Lebo s automatickým vyhodnocovaním v reálnom čase a mnohostrannými novými funkciami najrýchlejšie držíte krok s aktuálnym stavom bezpečnosti vo Vašej budove,“ konštatuje Steiner, potešený z rozšírení funkcií.

Späť na novinky a udalosti