Ochrana proti vlámaniu: Ako dokážem čo najlepšie zabezpečiť svoju firmu?

Používanie u polície v Elektronik-Shop ABC. Bol odcudzený tovar na sklade v hodnote niekoľko tisíc euro. Vyšetrovaním sa zistilo, že vlamač mal vďaka nedostatočnej bezpečnostnej technike uľahčenú prácu. Ten istý deň - iné miesto činu: Zamestnanec obchodného reťazca XYZ si zabezpečil neobmedzený prístup do skladu. Tretíkrát v tomto mesiaci odcudzil nepozorovane tovar vysokej hodnoty. Prístupová kontrola, ktorá by mu to znemožnila, neexistuje. Príklady, ako je tento, zobrazujú dôležitosť dôvtipne bezpečnostnej techniky pre budovu podniku. To si uvedomuje aj väčšina podnikateľov, ale napriek tomu sú mnohí z nich múdri až vtedy, keď utrpia škody. Vykonajte preventívne opatrenie - firma EVVA, jeden z popredných predajcov bezpečnostných systémov v Európe, vás pritom bude podporovať.

Nebezpečenstvá zvnútra a zvonku: 

  • Vlámania do obchodov a areálov firiem sú na dennom poriadku. Mechanický uzatvárací systém, ako osvedčený 3KSplus od firmy EVVA, poskytuje nepretržitú ochranu proti ilegálnym otváracím metódam a je nevyhnutnosťou. Systémy alarmov dokážu kontrolovať areál firmy 24 hodín denne.
  • Nie vždy hrozí nebezpečenstvo zvonku. Podnikatelia sú neustále konfrontovaní s krádežami z radov vlastných zamestnancov alebo zákazníkov. Preto by nemali byť citlivé oblasti prístupné pre každého. Elektronická prístupová kontrola SALTO XS4 od firmy EVVA sa postará o to, aby mohli otvárať a uzamykať určité priestory, ako je napríklad sklad, iba oprávnené osoby. 

Nemajte strach z bezpečnostnej techniky

Nie zriedka je strach pred kontaktom s novou technikou alebo strach z drahých kabeláží dôvodom nedostatočnej bezpečnosti vo firmách. Tieto predsudky sú však neopodstatnené. Bezpečnostné riešenia firmy EVVA sa dajú jednoducho obsluhovať a používať bez väčšej námahy!

Vaše výhody od firmy EVVA:

  • pohodlné a lacné: jednotný bezpečnostný systém pre všetky pracoviská a užívateľské skupiny 
  • vysoká investičná bezpečnosť: bezpečnostné riešenia firmy EVVA wrastú spolu s vašou  firmou a dajú sa kedykoľvek rozšíriť (napr. pri budúcich budovách alebo prístavbách)
  • ideálna kombinácia osvedčených technológií: Mechanika je bezpečné základné riešenie, elektronika sa používa hlavne pre citlivé oblasti podniku. Vy potom určíte, kto a kedy môže vstúpiť do jednotlivých oblastí (zamestnanci, zákazníci, upratovacie služby atď.). Nie je potrebná žiadna nákladná kabeláž!
  • mechanická núdzová závora pre požiarny zbor
  • Firma EVVA je tradičný podnik s desiatkami rokov skúseností v bezpečnostnej technike (založenie: 1919), nespočetné referencie na celom svete vo všetkých odvetviach