Ochrana proti vlámaniu: Ako môžem čo najlepšie zabezpečiť svoj domov?

  • Uvoľnená rodina

Zlodeji prichádzajú cez okná a strešné okná, vylamujú dvere a spoznajú ihneď nedostatočnú bezpečnostnú techniku. Jednoduché cylindrické vložky a slabé zámky ich privedú k spokojnému úsmevu ešte predtým, než sa pustia do ľahkej práce. Veľmi kvalitná bezpečnostná technika firmy EVVA s tým skoncuje. Pohľad na aktuálnu štúdiu EVVA a výskumného inštitútu INTEGRAL jasne ukazuje: Väčšina opýtaných ľudí by najskôr podnikla opatrenia na lepšiu ochranu pred vlámaním, ak by boli sami alebo ich známi postihnutí vlámaním. Znamená to, že v mnohých prípadoch sa musí najskôr niečo stať, aby konali a zlepšili ochranu proti vlámaniu. Nebuďte múdri, až keď utrpíte škodu – celosvetovo osvedčené výrobky firmy EVVA prinášajú upokojujúcu bezpečnosť medzi vaše štyri steny!

Čo skutočne chráni pred vlamačmi?

Už len najmenšie opatrenia dokážu pomôcť, napr. vždy zablokované dvere, nenechať stále vyklopené okná alebo staré osvedčené, ale často podceňované dobré vzťahy so susedmi. Naozajstnú ochranu pred profesionálnymi vlamačmi ponúkajú ale prvotriedne bezpečnostné riešenia. Veľmi kvalitné riešenia sa vyplatia - často prinúti už len samotná značka EVVA vlamača, aby sa vzdal svojho úmyslu.
Mechanický uzatvárací systém
Robustná konštrukcia veľmi kvalitného uzatváracieho systému sa nedá ničím nahradiť. Firma EVVA vám ponúka kľúče, ktoré zodpovedajú vysokým bezpečnostným požiadavkám, a ktoré chránia pred ilegálnymi otváracími technikami ako vylomenie, odvŕtanie alebo vytiahnutie cylindrickej vložky. Elektronický uzavárací systém
Tiež v súkromnej oblasti sú čoraz obľúbenejšie elektronické bezpečnostné riešenia. Výrobky firmy EVVA majú jednoduchú obsluhu a sú mimoriadne komfortné: Pri elektronických systémoch od firmy EVVA podržíte jednoducho identifikačné médium (napr. kartu, iButton, prívesok na kľúče alebo náramkové hodinky) pri kovaní alebo cylindrickej vložke - a už môžete otvoriť a zabezpečiť svoje dvere. Nie je potrebná žiadna kabeláž!