Partnerský program EVVA-Elektronika

Staňte sa členom partnerského programu

Partnerský program EVVA-Elektronika Vám ako maloobchodnému predajcovi ponúka mnohé výhody pri distribúcii elektronických uzamykacích systémov EVVA. Spojte sa priamo s know-how firmy EVVA ako výrobcu.

V rámci partnerského programu EVVA-Elektronika môžete nadobúdať a distribuovať nasledujúce výrobky:

  • Xesar – mnohotvárne bezpečnostné riešenie
  • AirKey – kľúčom je mobil

Optimálny partnerský stupeň pre každého odbytového partnera

EVVA-Reseller

Partnerský stupeň Reseller Vám ponúka optimálny vstup do oboznámenia sa s oboma produktovými inováciami. Okrem toho spoznávate mnohé výhody, ktoré Vám ponúka partnerstvo EVVA.

Výhody: Už od prvej objednávky dostávate atraktívny rabat maloobchodného predajcu.

EVVA-Partner

Na tomto partnerskom stupni ponúkate Vašim zákazníkom fundované poradenstvo, nezávislé plánovanie a samostatnú montáž – jednoducho viac služieb!

Výhody: Uvedenie na internetovej stránke EVVA, exkluzívne akcie, pozvania na eventy pre Partnera, Váš špeciálny rabat maloobchodného predajcu pre Partnera, projektové rabaty a mnoho ďalšieho.

EVVA-Certified-Partner

Ako EVVA-Partner ste sa vyznamenali kompetenciou a Vašimi kvalifikovanými odbornými vedomosťami, a preto ste zo strany EVVA boli pozvaní stať sa EVVA-Certified-Partner. Na tomto partnerskom stupni sa staráte o Vašich zákazníkov a riešite komplexné zadania úloh. Okrem toho ponúkate Vašim zákazníkom tiež opravárenský servis a poruchovú službu.

Výhody:
Zvláštne označenie v zozname predajcov na internetovej stránke EVVA, exkluzívne ponuky, Váš top rabat maloobchodného predajcu, projektové rabaty a mnoho ďalšieho.